HABERLERİMİZ
ULUSLARARASI GLORIA SENIOR OPEN DANS YARIŞMASI BELEK 'DE YAPILDI
2016
ULUSLARARASI GLORIA SENIOR OPEN DANS YARIŞMASI BELEK 'DE YAPILDI
Dünya Dans Sporları Federasyonu ile Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Uluslararası Gloria Senior Open 2016 Dans Yarışması, Gloria Sports Arena'da yapıldı.'Latin' ve 'Standart' branşlarında 25 ülkeden 210 çiftin katıldığı yarışmada yetişkinler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorilerinde yarıştı. 65 yaş üstü 6 çift de sergiledikleri performansla ilgi çekti.
İlk gün yarışmalarına Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evi sakinlerinden 65 yaş üstü 6 çift de katıldı. 1.5 aylık hazırlığın ardından yarışmada hünerlerini sergileyen 65 yaş üstü çiftlerden Günen İlhan- Tuncel Yiğit 'Senior 4 Standart' kategorisinde birinci olurken, Esma Pınar- Abdullah Tulu ikinci, Emel Özgür- Süleyman Tanrıöver ise üçüncü oldu. Dereceye girenlere ödüllerini Muratpaşa Belediye Başkanı CHP'li Ümit Uysal verdi.Diğer kategorilerde dereceye giren yarışmacılar da ödülleri verildi.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^