4 MEVSİM GOLF, 4 MEVSİM BELEK
4 MEVSİM GOLF, 4 MEVSİM BELEK
Belek uygun iklim koşulları, 19 C derece yıllık sıcaklık ortalaması ve güneşli geçen 300 günü ile 12 ay boyunca golf oyuncularını ağırlamaktadır. Belek birbirinden farklı 15 golf sahası ve golf sahalarının yanı başındaki lüks otelleriyle golf oyuncularının yıl boyunca diledikleri zaman yeni sahaları keşfetmelerine imkan tanımaktadır. Golf sahaları, havaalanı ve otellerin aynı bölgede yer alması sayesinde golf oyuncuları vakit kaybetmeden farklı sahalarda oyun oynayabilmektedirler. Üstün özellikleri nedeniyle Uluslararası Golf Tur Operatörleri Birliği (IAGTO)tarafından 2008 yılında Belek Avrupa’da Yılın En İyi Golf Bölgesi ödülüne de layık görmüştür. IGTM 2011 International Golf Travel Market 14-17 Kasım 2011 tarihleri arasında Belek Turizm Yatırımcıları Birliği'nin ev sahipliğinde Belek'te düzenlendi. Belek aynı zamanda 2012 yılı Dünya Amatör Golf Turnuvasına ev sahipliği yaptı. Ladies European Tour-Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’nın Türkiye ayağı Turkish Airlines Ladies Open 2013 National Golf Club’ta gerçekleşti. 2012 yılında Turkish Airlines World Finals Turnuva'sı ise Belek'te, Tiger Woods, Charl Schwartzel, Hunter Mahan, Justin Rose, Lee Westwood, Matt Kuchar, Rory Mcllroy ve Webb Simpson gibi değerli golf oyuncularının katılımlarıyla, PGA Avrupa Turu final serisinin 3. ayağı olan Turkish Airlines Open 2013 Golf Turnuvası Tiger Woods'un yanı sıra, Justin Rose ve Henric Stenson'ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. 2014 ve 2015 yılında da turnuva kapsamında tekrarlandı.
Belek Golf tesisleri


ÜÇKUM TEPESİ MEVKİİ
 • ANTALYA GOLF KULÜBÜ

 • CULLINAN LINKS GOLF CLUB

 • HOTEL KAYA BELEK

 • KAYA PALAZZO GOLF CLUB

 • KAYA PALAZZO GOLF RESORT HOTEL

 • KEMPINSKI HOTEL THE DOME

 • NATIONAL GOLF CLUB

 • REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT

 • SIRENE BELEK HOTELTAŞLIBURUN MEVKİİ
 • CARYA GOLF CLUB

 • SUENO GOLF CLUB

 • SUENO HOTELS BELEKİSKELE MEVKİİ
 • CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT & SPA

 • CORNELIA GOLF CLUB

 • MAXX ROYAL BELEK GOLF RESORT

 • MONTGOMERIE MAXX ROYAL GOLF CLUB

 • VOYAGE BELEK GOLF & SPAACISU MEVKİİ
 • GLORIA GOLF CLUB

 • GLORIA GOLF RESORT

 • GLORIA SERENITY RESORT

 • ROBINSON CLUB NOBILIS GOLF

 • ROBINSON CLUB NOBILIS HOTELİLERİBAŞI MEVKİİ
 • CORNELIA DE LUXE RESORT


ANTALYA GOLF KULÜBÜ
Muhteşem bir sahada oynamak her zaman zorlayıcıdır. İki muhteşem sahada oynamak ise sınırları zorlamaktır. The PGA Sultan and The Pasha Course Saha projesi tüm dünyaca ünlü ve Avrupa’nın en iyi proje-golf design şirketi olan European Golf Design mimarları tarafından hazırlanmıştır. Danışmanlığını da aynı zamanda ünlü profesyonel golf oyuncusu olan David Jones tarafından yürütülmektedir. Golf tutkunlarının keyifle oynayacakları ama bir o kadar da zorlanacakları sahalardır. Mükemmel oyun parkuru, eşi bulunmaz iddialı kalitesi ve harika hava koşullarına çevresindeki doğal güzellikler de eklenince golfun unutulmaz anlarını yaşayacaksınız. Gerek oyunun temel noktalarını öğrenmede, gerek sahanın karmaşıklıklarını çözmede, tamamıyla profesyonel ekibimiz, akademi eğitim alanımızda danışmanlık ve yardımınız için hazırdır. • Bireysel ya da grup dersleri, • Oyun dersleri, • Özel eğitim paketleri, • Hazırlık / Çocuk eğitimleri, • Video ile eğitim ,
CARYA GOLF CLUB
Belek, Türkiye'nin golf cennetidir. Bu cennetin en nadide köşelerinden biri olan Golf Kulübümüz ise; geleneksel İngiliz mimarisine sahip Türkiye'nin ilk klasik golf kulübüdür. The Championship Golf Sahasına sahip Carya Golf Kulübü'nün tasarımı, beş kez British Open şampiyonu olan Peter Thomson'ın kurucusu olduğu Thomson Perrett&Lobb Golf Course Architects tarafından yapılmıştır. Saygın golf yayınları tarafından dünyanın en iyi 100 golf kulübü arasında gösterilen Carya Golf Kulübü, Türkiye'de 18 delikli uluslararası turnuva oynatma hakkına sahip ender kulüplerdendir. Carya Golf Club son yatırımı olan saha aydınlatması ile ise Avrupa da bir ilke imza atmış oldu. Bundan böyle Belek'e gelen misafirler gündüz olduğu gibi gece de golf oynamanın keyfine varabilecekler.
CORNELIA DE LUXE RESORT
Turizmin incisi Antalya-Belek bölgesinde konumlandırılmış olan , dünyaca ünlü golf ustası Sir Nick Faldo’nun dizaynı ile geliştirilen 27 delikli Cornelia Golf Club golf tutkunlarının vazgeçilmez adresidir. Cornelia Golf Club, sizlere sadece dünyanın en iyi golf klüplerinde bulunan ahenk ve kaliteyi sunmaktadır. Dünyanın en tanınmış golfçülerinden biri olan Sir Nick Faldo’nun ismini taşıyan 27 delikli golf sahamız, golf severlere zevkli bir golf deneyimi yaşama fırsatı tanımaktadır. Belek’in sahip olduğu eşsiz manzaralarından birinin, içinden süzülerek geçtiği ılık Akdeniz rüzgarı ile buluştuğu sahalarımızda, misafirlerimiz yaşayacakları bu unutulmaz deneyimlerinden muhteşem keyif alacaklardır. 4800 m2 den oluşan golf klüp binamızda misafirlerimiz , olağanüstü golf ve dağ manzarasının keyfini yaşayacaklar.
CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT & SPA
Turizmin incisi Antalya-Belek bölgesinde konumlandırılmış olan , dünyaca ünlü golf ustası Sir Nick Faldo’nun dizaynı ile geliştirilen 27 delikli Cornelia Golf Club golf tutkunlarının vazgeçilmez adresidir. Cornelia Golf Club, sizlere sadece dünyanın en iyi golf klüplerinde bulunan ahenk ve kaliteyi sunmaktadır. Dünyanın en tanınmış golfçülerinden biri olan Sir Nick Faldo’nun ismini taşıyan 27 delikli golf sahamız, golf severlere zevkli bir golf deneyimi yaşama fırsatı tanımaktadır. Belek’in sahip olduğu eşsiz manzaralarından birinin, içinden süzülerek geçtiği ılık Akdeniz rüzgarı ile buluştuğu sahalarımızda, misafirlerimiz yaşayacakları bu unutulmaz deneyimlerinden muhteşem keyif alacaklardır. 4800 m2 den oluşan golf klüp binamızda misafirlerimiz , olağanüstü golf ve dağ manzarasının keyfini yaşayacaklar.
CORNELIA GOLF CLUB
Cornelia Golf Kulübü 27 delik ve 3 farklı 18 çukur kombinasyonundan oluşmaktadır. Sahamızda handicap sınırlaması bayanlar için 36, baylar için 28’dir. Saha içerisinde 75 adet bunker (kum engeli),600m2 genişliğinde green ve tüm oyuncuların stratejik oynamasını gerektiren dog legler (kıvrım) mevcuttur. Dünyaca ünlü golf markalarının golf kıyafet,ayakkabı ve golf sporu ekipmanlarının bulunduğu Proshop kulüp binamız içerisinde yer almaktadır. Toros Dağları’nın görkemli manzarasına karşı, yeşillikler içerisinde golf club restaurant ve terasımızda alkollü&alkolsüz içecekleri, farklı yemek seçeneklerini tatabilirsiniz.Kulüp girişinde hoşgeldiniz kokteyli,ücretsiz bir adet driving range jetonu,oyun başlangıcında meyve ve bir şişe su ikramı,Cornelia Otelleri ve Cornelia Golf Kulübü arası ücretsiz servis diğer hizmetlerimizdir.
CULLINAN LINKS GOLF CLUB
Cullinan Links Golf Club (eski adıyla Titanic Golf Club) bir yanınızda Akdeniz, diğer tarafınızda, büyüleyici tabiat örtüsü ile size her çukurda farklı tasarımları sunarak Belek bölgesinde eşi olmayan görsel bir keyif ve golf deneyimi vaad ediyor. Cullinan Links Golf Club, Toros Dağları’nın görkemi, romantik bir ırmak ile Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunmaktadır. Sahanın, doğrudan deniz kenarından uzanmakta olan yolları golf tutkunlarına; her çukurda inanılmaz bir manzara sağlamaktadır. SAHA ÖZELLİKLERİ European Tour Official Design tarafından 110 hektar arazi üzerine kurulu 36 çukur (9 çukur floodlight) olarak 2021 yılının Ekim ayında tasarlanmıştır.18 çukur Aspendos sahası,18 çukur Olympos sahası,9 çukur gece ışıklandırması,golf akademisi,300 metre çift yönlü driving range alanı ve 1500 m2 uzunluğunda putting green alanından oluşmaktadır.
GLORIA GOLF CLUB
Unutulmaz bir golf tatilinden sıradışı gurme maceralarına, Uzak Doğu geleneğini Akdeniz’e taşıyan SPA bakımlarından eşsiz dünya eğlencelerine kadar, tatil konseptleri ile Gloria Hotels & Resorts farklı hedef grupları için sayısız hizmet sunuyor. Akdeniz ile Acısu Nehri’nin buluştuğu bölgede bulunan Gloria Hotels & Resorts, tüm yıl tatil yapılabilir bir yer olan Türk Rivierası’nda, Antalya Havaalanı’na sadece 30 kilometre uzaklıktaki Belek’te, güneş tarafından kutsanmış beş yıldızlı tatil tesisleri ile ilham veriyor. “Unutulmaz çeşitlilik, zerafet ve güler yüzlülük” sloganı ile Gloria Hotels & Resorts, Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort, Gloria Verde Resort, Gloria Villas ve Gloria Golf Club tesislerinden oluşuyor. Tüm tesisler, güzel bitkiler ve ağaçlarla dolu yürüyüş yolları ile plaja bağlanmakta. Söz konusu ayrıcalıklı bir tatil ise ilk adres; Gloria Serenity Resort. Sıradışı mimarisi ve şık dizaynının yanı sıra, kendine özgü atmosferi ile size unutulmayacak bir deneyim yaratıyor. Gloria Serenity Resort, arasında jakuzi, teras, bahçe ve panaromik manzarası gibi özellikleri olan 369 odaya sahip. 500 metre uzunluğunda bir kumsal boyunca uzanan Gloria Golf Resort, Akdeniz ile Acısu Nehri’nin arasından yükseliyor. Toplamda 515 odası bulunan Gloria Golf Resort bir otel grubu konforu ve rahatlığından hoşlanan aileler için ideal bir seçenek. Çam ormanının ortasında 293 odası ile uzanan Gloria Verde Resort’daki tatilinizden sonra şehre yenilenmiş olarak döneceksiniz. Çeşitlilik arz eden deniz suyu içerikli sağlık ve güzellik bakım hizmetleri, Asklépion Spa & Thalasso’da misafirlerini bekliyor. Gloria Villas, kişisel hizmet özelliği ile Akdeniz’in doğal zenginliğini hünerli bir şekilde bir araya getiriyor. Gloria Serenity Resort’un VIP Villaları gibi, kendine ait fitness salonları, saunası ve jakuzisi ve yine kendine ait deniz suyu içeren ısıtılabilir açık havuzu ile ilham veriyor.
GLORIA GOLF RESORT
Aynı zamanda ‘turkuaz sahil’ olarak da bilinen Akdeniz’in ılıman iklimi ve Torosları gören eşsiz doğal manzarası golf hayranları için özel olarak yaratılmış gibidir. 3.200 metrekare bir alana yayılmış, Türkiye’deki en geniş golf sahası ve Avrupa’da bir otele ait en geniş oyun sahası olan Gloria Hotels & Resorts bünyesindeki Gloria Golf Club, tüm yıl boyunca pitching ve putting için ideal bir platform oluşturuyor. Toplamda 45-delikli (iki 18-delikli şampiyona sahası “Old Course” ve “New Course” ve bir 9-delikli akademik saha “Verde Course”) bir saha olan The Gloria Golf Club, ünlü golf sahası mimarı Michel Gayon tarafından dizayn edildi. Burada golf tutkunlarına sınırsız hizmet sunuluyor: Golf sahasında, Kulüp Evinde, restoran-barda, iyi bilinen markaların bulunduğu Proshop’ta ya da gözlerden uzak vahaların sessizliğinde. Bir başka ayrıcalık ise olarak golf sahası ve otel tesisi içinde konaklama arası shuttle hizmeti ücretsiz olarak sağlanmasıdır.
GLORIA SERENITY RESORT
Yaz/Kış Golf – Gloria Golf Club’da! Aynı zamanda ‘turkuaz sahil’ olarak da bilinen Akdeniz’in ılıman iklimi ve Torosları gören eşsiz doğal manzarası golf hayranları için özel olarak yaratılmış gibidir.3.200 m² bir alana yayılmış, Türkiye’deki en geniş golf sahası ve Avrupa’da bir otele ait en geniş oyun sahası olan Gloria Hotels & Resorts bünyesindeki Gloria Golf Club, tüm yıl boyunca pitching ve putting için ideal bir platform oluşturuyor. Toplamda 45-delikli (iki 18-delikli şampiyona sahası “Old Course” ve “New Course” ve bir 9-delikli akademik saha “Verde Course”) bir saha olan The Gloria Golf Club, ünlü golf sahası mimarı Michel Gayon tarafından dizayn edildi. Burada golf tutkunlarına sınırsız hizmet sunuluyor: Golf sahasında, Kulüp Evinde, restoran-barda, iyi bilinen markaların bulunduğu Proshop’ta ya da gözlerden uzak vahaların sessizliğinde. Bir başka ayrıcalık ise olarak golf sahası ve otel tesisi içinde konaklama arası shuttle hizmeti ücretsiz olarak sağlanmasıdır.
GLORIA VERDE RESORT
HOTEL KAYA BELEK
KAYA PALAZZO GOLF COURSE The Kaya Palazzo was designed by award-winning course designer and PGA Professional David Jones.This course aims to strike the right balance between challenging and forgiving, so that it can be enjoyed by golfers of all ages and abilities.Many of the holes at the Kaya Palazzo Golf Course have been designed around the classic risk-reward structure: play it safe and make par, or take a few calculated risks and grasp the opportunity to shave shots off of your final score.With 6 lakes and various additional water features to contend with, you will also have to keep your wits about you when choosing where to place your drives. Other holes will test your skills with well-placed bunkers, and subtle changes to the contouring of the green. If you play smart on the par 71 course, you can make it home with an excellent score, but if you miscalculate the risks, you may find yourself playing an enjoyable game of catch-up!
KAYA PALAZZO GOLF CLUB
KAYA PALAZZO GOLF COURSE The Kaya Palazzo was designed by award-winning course designer and PGA Professional David Jones.This course aims to strike the right balance between challenging and forgiving, so that it can be enjoyed by golfers of all ages and abilities.Many of the holes at the Kaya Palazzo Golf Course have been designed around the classic risk-reward structure: play it safe and make par, or take a few calculated risks and grasp the opportunity to shave shots off of your final score.With 6 lakes and various additional water features to contend with, you will also have to keep your wits about you when choosing where to place your drives. Other holes will test your skills with well-placed bunkers, and subtle changes to the contouring of the green. If you play smart on the par 71 course, you can make it home with an excellent score, but if you miscalculate the risks, you may find yourself playing an enjoyable game of catch-up!
KAYA PALAZZO GOLF RESORT HOTEL
KAYA PALAZZO GOLF COURSE The Kaya Palazzo was designed by award-winning course designer and PGA Professional David Jones.This course aims to strike the right balance between challenging and forgiving, so that it can be enjoyed by golfers of all ages and abilities.Many of the holes at the Kaya Palazzo Golf Course have been designed around the classic risk-reward structure: play it safe and make par, or take a few calculated risks and grasp the opportunity to shave shots off of your final score.With 6 lakes and various additional water features to contend with, you will also have to keep your wits about you when choosing where to place your drives. Other holes will test your skills with well-placed bunkers, and subtle changes to the contouring of the green. If you play smart on the par 71 course, you can make it home with an excellent score, but if you miscalculate the risks, you may find yourself playing an enjoyable game of catch-up!
KEMPINSKI HOTEL THE DOME
Saha projesi Avrupa’nın en iyi proje-golf tasarım şirketi olan European Golf Design tarafından, tasarım danışmanlığını profesyonel golf oyuncusu David Jones tarafından şekillendirilmiştir. Golf tutkunlarının keyifle oynayacakları ama bir o kadar da zorlanacakları sahalardır. Mükemmel oyun parkuru çevresindeki doğal güzellikler de eklenince unutamayacağınız bir saha deneyimi edineceksiniz. PGA Sultan sahası 71 par ve 6.477 metre uzunluğu ile golfcülerin en sevdiği sahalardan birisi haline gelmiştir. European Golf Design ve David Jones bu sahanın hazırlanmasında hiçbir kısıtlamaya gitmedikleri gibi, sahanın ormanlık alana olan uyumunu da yakalamayı başarmışlardır. PASHA Etkileyici 5.731 metre ve 72 par ile Pasha’nın sadece hoş bir gezinti sunacağını sanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz.değişik kombinasyonları ile düşük veya yüksek handikabı olan her oyuncuyu zorlayacaktır. Tricky-dog legs, kurnazca yerleştirilmiş olan bunkerlar bulunmaktadır.
MAXX ROYAL BELEK GOLF RESORT
Golf dünyasının yıldız isimlerinden Colin Montgomerie imzasını taşıyan Montgomerie Maxx Royal; çam ağaçları, kum tepeleri ve göletlerden oluşan 104 hektar üzerindeki bir alanda, 18 delik ve 72 par ile hizmet veriyor. 2015 yılında, 10-18 no’lu parkurları aydınlatılan Montgomerie Maxx Royal’de golf severler, akşamları da golf oynamanın keyfini yaşıyor. Türk golf tarihinde European Tour’un uluslararası turnuvalarından biri olan Turkish Airlines Open’ın ilk kez gerçekleştiği golf sahası Montgomerie Maxx Royal; 2013, 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen Turkish Airlines Open’ın ev sahipliği yaptı. European Tour Properties’in 17. üyesi olan ve efsane golfçülerin ayak izlerini taşıyan Belek bölgesinin en iddialı golf sahası Montgomerie Maxx Royal, kendi marka değerleri ile anılacak Maxx Royal Cup ile yepyeni bir turnuvaya hazırlanıyor.
MONTGOMERIE MAXX ROYAL GOLF CLUB
Golf dünyasının yıldız isimlerinden Colin Montgomerie imzasını taşıyan Montgomerie Maxx Royal; çam ağaçları, kum tepeleri ve göletlerden oluşan 104 hektar üzerindeki bir alanda, 18 delik ve 72 par ile hizmet veriyor. 2015 yılında, 10-18 no’lu parkurları aydınlatılan Montgomerie Maxx Royal’de golf severler, akşamları da golf oynamanın keyfini yaşıyor. Türk golf tarihinde European Tour’un uluslararası turnuvalarından biri olan Turkish Airlines Open’ın ilk kez gerçekleştiği golf sahası Montgomerie Maxx Royal; 2013, 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen Turkish Airlines Open’ın ev sahipliği yaptı. European Tour Properties’in 17. üyesi olan ve efsane golfçülerin ayak izlerini taşıyan Belek bölgesinin en iddialı golf sahası Montgomerie Maxx Royal, kendi marka değerleri ile anılacak Maxx Royal Cup ile yepyeni bir turnuvaya hazırlanıyor.
NATIONAL GOLF CLUB
National Golf Kulübü her seviyedeki golfçüler için ayrıcalıklar sunuyor! National Golf Kulübü 27çukurlu bir sahadır. Irmak - Tuna ve Ada olarak isimlendirilmiştir. Daha yeni başlayanların vuruşlarıyla ilgilenecek, çok iyi eğitim almış PGA Pro'larından oluşan çok profesyonel bir ekibe sahiptir. Dersten veya golf oyunundan sonra kullanabileceğiniz 40 kişilik antrenman sahasına, 2 chipping ve putting alanına ve kum kapanlara sahiptir. Kulüp düzenlenmiş bahçelerin içinde inşa edilmiştir ve çam ve okaliptüs ormanları ile çevrilidir. İngiliz tarzı Kulüp binası huzurlu bir atmosfer ve golf sahasının panoramik manzarasına sahiptir. Her iki saha da Amerika'nın en iyi uluslararası golf sahası yapımcıları tarafından inşa edilmiştir ve çok kapsamlı antrenman tesisleri ile tüm hizmetlerle donatılmış bir Kulüp binası ile birlikte kurulmuştur. Tüm bu özellikler, uluslararası yönetim ve PGA golf profesyoneller ile donatılmış olması, National Golf Kulübü'nün Türkiye'de golf alanındaki lider konumun
REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT
Belek, Türkiye'nin golf cennetidir. Bu cennetin en nadide köşelerinden biri olan Golf Kulübümüz ise; geleneksel İngiliz mimarisine sahip Türkiye'nin ilk klasik golf kulübüdür. The Championship Golf Sahasına sahip Carya Golf Kulübü'nün tasarımı, beş kez British Open şampiyonu olan Peter Thomson'ın kurucusu olduğu Thomson Perrett&Lobb Golf Course Architects tarafından yapılmıştır. Saygın golf yayınları tarafından dünyanın en iyi 100 golf kulübü arasında gösterilen Carya Golf Kulübü, Türkiye'de 18 delikli uluslararası turnuva oynatma hakkına sahip ender kulüplerdendir. Carya Golf Club son yatırımı olan saha aydınlatması ile ise Avrupa da bir ilke imza atmış oldu. Bundan böyle Belek'e gelen misafirler gündüz olduğu gibi gece de golf oynamanın keyfine varabilecekler.
ROBINSON CLUB MASMAVİ
ROBINSON CLUB NOBILIS GOLF
Kış aylarındaki, ılıman iklim ve güneşli günler, golf oynamak için mükemmel bir seçim. ROBINSON CLUB NOBILIS her golfçunun tecrübe edinmesi gereken bir destinasyon‘dır. Otel arazisinde buluna, 18 delik, uluslararası Golf sahasında, golf dersleri verilmektedir. Dünyanın en güzel hobisi olan bu oyunu küçük misafirlerimize sevmeyi ve keyif almayı, öğretiyoruz. Çevre de bulunan diğer 14 Golf sahasının tadına varın. (Diğer Golf sahalarına ücretli transfer servisimiz mevcut) •ROBINSON – 18 delik, uluslararası Golf sahası •Kiralık Golf sopası, ön rezervasyon ile, 99€ dan başlayan fiyatlar •Golfçülerimiz için haftalık düzenlenen „karşılama&tanışma“ organizasyonları •Driving Range •Saat 17:00 a kadar aperatif •Kapalı havuz, sauna ve masaj (ücretli) •Golf çantaları için kilitlenebilir dolaplar (ücretli) •Diğer Golf sahalarına transfer hizmeti (ücretli)
ROBINSON CLUB NOBILIS HOTEL
Kış aylarındaki, ılıman iklim ve güneşli günler, golf oynamak için mükemmel bir seçim. ROBINSON CLUB NOBILIS her golfçunun tecrübe edinmesi gereken bir destinasyon‘dır. Otel arazisinde buluna, 18 delik, uluslararası Golf sahasında, golf dersleri verilmektedir. Dünyanın en güzel hobisi olan bu oyunu küçük misafirlerimize sevmeyi ve keyif almayı, öğretiyoruz. Çevre de bulunan diğer 14 Golf sahasının tadına varın. (Diğer Golf sahalarına ücretli transfer servisimiz mevcut) •ROBINSON – 18 delik, uluslararası Golf sahası •Kiralık Golf sopası, ön rezervasyon ile, 99€ dan başlayan fiyatlar •Golfçülerimiz için haftalık düzenlenen „karşılama&tanışma“ organizasyonları •Driving Range •Saat 17:00 a kadar aperatif •Kapalı havuz, sauna ve masaj (ücretli) •Golf çantaları için kilitlenebilir dolaplar (ücretli) •Diğer Golf sahalarına transfer hizmeti (ücretli)
SIRENE BELEK HOTEL
Sirene Belek Hotel’e yürüme mesafesinde bulunan ve 1350 dönümlük bir alan üzerinde hizmet veren, kardeş kuruluş Antalya Golf Kulübü, PGA Sultan ve The Pasha sahalarından oluşmaktadır.  Her iki sahanın projesi, Dünyaca ünlü ve Avrupa’nın en iyi proje-golf dizayn şirketlerinden European Golf Design tarafından hazırlanmıştır. Sahaların danışmanlığı da aynı zamanda ünlü profesyonel golf oyuncusu olan David Jones tarafından yürütülmektedir. PGA Sultan şampiyona sahası 71 par olup parkur uzunluğu 6477 metre, Pasha sahası ise 72 par olup parkur uzunluğu 5731 metredir. Mükemmel oyun parkuru çevresindeki doğal güzellikler de eklenince unutamayacağınız bir saha deneyimi edineceksiniz. Sirene Belek Hotel’de konaklayan misafirler, Antalya Golf Club sahalarında ayrıcalıklı rezervasyon ve fiyat imkanlarına sahiptir.
SUENO GOLF CLUB
PINES & DUNES GOLF SAHALARI Yerleşim :Sueno Golf Sahaları, Antalya ilinin Belek Turizm merkezinde,Taşlıburun mevkiinde olup, havaalanına 25 km. uzaklıktadır. Golf sahaları Mimarlık Firması : PGA Design Consulting Golf sahaları İnşaat başlama tarihi : Mart 2006 İlk Çimleme tarihi : Mayıs 2007 Resmi açılış : Ekim 2007 Konum : Belek – Antalya / Türkiye Toplam Alan : 1410 dönüm Pines ve Dunes Golf Sahaları Teknik Özellikleri Pines Golf Sahası : 18 çukur - 72 Par - 6413 mt. Dunes Golf Sahası : 18 çukur - 69 Par - 5643 mt. Göller ve Su engeli : 19 adet Çim Tipi : Bermuda 419 (Yaz) Lolium Perenne (Kış - Overseeding) Driving Range : 50 Çim istasyonlu : 40 Kapalı istasyonlu mesafe 300 metre Putting Green : 3500 metrekare Chipping & Pitching Green : 1000 metrekare Bunker Green : 700 metrekare Golf Cars : 60 adet Trolleys : 350 adet Elektrikli Trolleys : 30 adet Kiralık Golf Seti : 30 adet
SUENO HOTELS BELEK
Sueno Golf Sahaları, Antalya ilinin Belek Turizm merkezinde,Taşlıburun mevkiinde olup, havaalanına 25 km. uzaklıktadır. Golf sahaları Mimarlık Firması : PGA Design Consulting Golf sahaları İnşaat başlama tarihi : Mart 2006 İlk Çimleme tarihi : Mayıs 2007 Resmi açılış : Ekim 2007 Konum : Belek – Antalya / Türkiye Toplam Alan : 1410 dönüm Pines Golf Sahası: 18 çukur - 72 Par - 6413 mt. Greens : Yaklaşık 700 metrekare Tees : Beyaz, Sarı, Mavi, Kırmızı Fairways : Parkland Links tarzı Bunkers : Doğal Stil Fairway bunkers 71 adet, Greenside bunkers 48 adet Waste bunkers 9 adet Toplam 128 adet bunker Göller ve Su engeli : 19 adet Çim Tipi : Bermuda 419 (Yaz) Lolium Perenne (Kış - Overseeding) Driving Range : 50 Çim istasyonlu 40 Kapalı istasyonlu mesafe 300 metre Putting Green : 3500 metrekare Chipping & Pitching Green : 1000 metrekare Bunker Green : 700 metrekare
VOYAGE BELEK GOLF & SPA
Golf dünyasının yıldız isimlerinden Colin Montgomerie imzasını taşıyan Montgomerie Maxx Royal; çam ağaçları, kum tepeleri ve göletlerden oluşan 104 hektar üzerindeki bir alanda, 18 delik ve 72 par ile hizmet veriyor. Türk golf tarihinde European Tour’un uluslararası turnuvalarından biri olan Turkish Airlines Open’ın ilk kez gerçekleştiği golf sahası Montgomerie Maxx Royal; 2013, 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen Turkish Airlines Open’ın ev sahipliği yaptı. European Tour Properties’in 17. üyesi olan ve efsane golfçülerin ayak izlerini taşıyan Belek bölgesinin en iddialı golf sahası Montgomerie Maxx Royal, kendi marka değerleri ile anılacak Maxx Royal Cup ile yepyeni bir turnuvaya hazırlanıyor.
ZEYNEP HOTEL
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^