A LAND YOU WILL
NEVER FORGET
DENİZ, KUM VE GÜNEŞTEN ÇOK DAHA FAZLASI...
Herşey 30 yıl önce başladı. Biz mutlu olmak için insanları mutlu etmeye inandık. Misafirlerimizin ülkelerine geri dönerken, yüzlerindeki tebessüm ve beraberlerinde evlerine götürdükleri mutlu anılar bizlerin de mutluluğu oldu. Aradığınız; eğlence, huzur, doğal ve tarihi güzellikler, gurme lezzetler, ödüllü oteller, yüksek standartlar, golf veya SPA & wellness merkezleriyse, Belek aradığınız tatilden çok daha fazlasını size sunuyor.
Daha Fazlası
GÜNCEL HABERLERİMİZ
 • liveturkey.com Açıldı
  2020
  liveturkey.com Açıldı
  Türkiye’nin küresel pazarlardaki turizm tanıtımını üstlenen Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA), Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde yeni bir dijital kanalı hayata geçirdi.
 • SEBAHAT ÖZALTIN LADIES GOLF TURNUVASI SONA ERDİ
  2020
  SEBAHAT ÖZALTIN LADIES GOLF TURNUVASI SONA ERDİ
  Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Gloria Golf Kulübü’nde gerçekleştirilen "Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası" tamamlandı.
 • GLORIA CANOEING CUP 2020 BELEK’TE YAPILDI
  2020
  GLORIA CANOEING CUP 2020 BELEK’TE YAPILDI
  Türkiye Kano Federasyonu’nun (TKF) Gloria Hotels & Resorts ile Koze Tur iş birliğinde Belek Turizm Merkezi'ndeki Acısu Nehri'nde gerçekleştirilen yarışa Türkiye, Belarus, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya, Sırbistan, Letonya, Estonya, Rusya ve Macaristan'dan 100 sporcu katıldı.
 • BELEK'TE DAVIS CUP HEYECANI YAŞANDI
  2020
  BELEK'TE DAVIS CUP HEYECANI YAŞANDI
  Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Megasaray Tenis Akademisi’nde gerçekleştirilen Davis Kupası Avrupa-Afrika Bölgesi 1. Küme play-off müsabakalarında İsrail Milli Takımı Türkiye Milli Takımı’nı 3-1 yendi.

Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^