A LAND YOU WILL,
NEVER FORGET
DENİZ, KUM VE GÜNEŞTEN ÇOK DAHA FAZLASI...
Herşey 30 yıl önce başladı. Biz mutlu olmak için insanları mutlu etmeye inandık. Misafirlerimizin ülkelerine geri dönerken, yüzlerindeki tebessüm ve beraberlerinde evlerine götürdükleri mutlu anılar bizlerin de mutluluğu oldu. Aradığınız; eğlence, huzur, doğal ve tarihi güzellikler, gurme lezzetler, ödüllü oteller, yüksek standartlar, golf veya SPA & wellness merkezleriyse, Belek aradığınız tatilden çok daha fazlasını size sunuyor.
Daha Fazlası
GÜNCEL HABERLERİMİZ
 • ASPENDOS 'TA ÖZEL GECE #RETURKEY
  2020
  ASPENDOS 'TA ÖZEL GECE #RETURKEY
  Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, Antalya'da gerçekleştirilen "Yeniden keşfet" etkinliği kapsamında Aspendos Antik Tiyatrosu'nda konser düzenlendi.
 • BELEK 'TE GOLF SAHALARINA COVID-19 TEDBİRLERİ
  2020
  BELEK 'TE GOLF SAHALARINA COVID-19 TEDBİRLERİ
  Golf turizminin gözde adresi Belek Turizm Merkezi’ndeki sahalarda, koronavirüs tedbirleri kapsamında sıkı tedbirler hayata geçiriliyor.
 • BELEK GOLF TUTKUNLARINI BEKLİYOR
  2020
  BELEK GOLF TUTKUNLARINI BEKLİYOR
  Türkiye'de golf turizminin merkezi Belek'te dünya standartlarına sahip 16 golf sahası, eylülde sezonu açmaya hazırlanıyor.
 • liveturkey.com Açıldı
  2020
  liveturkey.com Açıldı
  Türkiye’nin küresel pazarlardaki turizm tanıtımını üstlenen Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA), Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde yeni bir dijital kanalı hayata geçirdi.

Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^