A LAND YOU WILL
NEVER FORGET
DENİZ, KUM VE GÜNEŞTEN ÇOK DAHA FAZLASI...
Herşey 30 yıl önce başladı. Biz mutlu olmak için insanları mutlu etmeye inandık. Misafirlerimizin ülkelerine geri dönerken, yüzlerindeki tebessüm ve beraberlerinde evlerine götürdükleri mutlu anılar bizlerin de mutluluğu oldu. Aradığınız; eğlence, huzur, doğal ve tarihi güzellikler, gurme lezzetler, ödüllü oteller, yüksek standartlar, golf veya SPA & wellness merkezleriyse, Belek aradığınız tatilden çok daha fazlasını size sunuyor.
Daha Fazlası
GÜNCEL HABERLERİMİZ
 • NURİ ÖZALTIN MEMORIAL GOLF TROPHY BELEK’TE BAŞLADI
  2020
  NURİ ÖZALTIN MEMORIAL GOLF TROPHY BELEK’TE BAŞLADI
  Özaltın Holding tarafından Özaltın Holding Merhum Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın anısına düzenlenen “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy” golf turnuvası Belek Turizm Merkezi’nde başladı.
 • SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE DOĞAYI SEVGİNİZLE BESLEYİN
  2020
  SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE DOĞAYI SEVGİNİZLE BESLEYİN
  Romantizm dolu bir gün hayal eden çiftler için her detay, beklentilerinin üzerinde bir günü hayata geçiriyor.
 • GRAND PRIX’TE PEDALLAR BELEK’TE ÇEVRİLDİ
  2020
  GRAND PRIX’TE PEDALLAR BELEK’TE ÇEVRİLDİ
  2020 yılının ilk yarışına Belek Turizm Merkezi ev sahipliği yaptı. 25 Ocak Cumartesi günü gerçekleşen yarışta hem erkek hem kadın sporcular mücadele etti.
 • NURİ ÖZALTIN GOLF TURNUVASI BELEK'TE BAŞLIYOR
  2020
  NURİ ÖZALTIN GOLF TURNUVASI BELEK'TE BAŞLIYOR
  Avrupa’nın en büyük amatör golf etkinliklerinden biri olan “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy” 25 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Belek Turizm Merkezi’nde Gloria Golf Kulübü sahalarında dördüncü kez düzenleniyor.





Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^