HABERLERİMİZ
liveturkey.com Açıldı
2020
liveturkey.com Açıldı
Türkiye’nin küresel pazarlardaki turizm tanıtımını üstlenen Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA), Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde yeni bir dijital kanalı hayata geçirdi.

Dünyanın hemen hemen tüm destinasyonlarında gezginlerin evlerine kapalı olduğu dönemde açılan liveturkey.com sitesi, kullanıcılara Türkiye ile ilgili kültür, sanat, tarih, spor, gastronomi, eğlence deneyimleri yaşatıyor.

Türkiye ile ilgili en çok merak edilenler ve özlenen deneyimleri bir araya getiren bir içerik sitesi olan liveturkey.com, Kültür ve Turizm Bakanlığının düzenlediği çevrim içi sanat etkinliklerini dünyaya ulaştırıyor. Ünlü şeflerin katılımıyla Türk yemeklerinin yapım videolarını yayınlayan site önemli müzelerimizin sanal turlarına yönlendiriyor. liveturkey.com gezginlere evlerinde geçirdikleri süre boyunca Türkiye’yi deneyimleme fırsatları sunuluyor.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^