HABERLERİMİZ
EUROPEAN TOUR 2019'UN EN İYİ 6. FOTOĞRAFI BELEK'TEN
2020
EUROPEAN TOUR 2019'UN EN İYİ 6. FOTOĞRAFI BELEK'TEN
Avrupa’nın en önemli golf organizasyonlarından European Tour 2019’un en iyi fotoğrafları ABD’li gözlük şirketi Maui Jim tarafından seçildi.

European Tour’un en iyi fotoğrafları arasında 6. sırada Belek Turizm Merkezi’nde Montgomerie Maxx Royal’de gerçekleştirilen Turkish Airlines Open 2019’da çekilen bir fotoğraf da yer aldı. Fotoğrafçı Warren Little tarafından çekilen fotoğrafın ismi “Under the Light in Turkey” olarak belirlendi. Warren Little fotoğrafın hikayesini şöyle anlattı:

“Bu yılın en güzel fotoğraflarından biri benim için. Turkish Airlines Open 2019’un finali gerçekten harikaydı. 6 kişilik Play off ve hava karanlık. Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü’nün ışıkları o kadar iyi ayarlanmıştı ki Bu destansı bir maçtı ve tarihsel bir görüntüydü. Tyrell Hatton’ın 18. greende son oyunu sırasında ay gökyüzünde beliriyordu ve bu benim hayatımın en özel anlarından biriydi.”
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^