HABERLERİMİZ
3. MAHMUD VAR ANMA VE YARDIM TURNUVASI BELEK’TE YAPILDI
2020
3. MAHMUD VAR ANMA VE YARDIM TURNUVASI BELEK’TE YAPILDI
3 yıl önce yaşamını yitiren TUI Hotels & Resorts Turkey Ortak Yönetim Direktörü Mahmud Var anısına düzenlenen 3. Mahmud Var Anma ve Yardım Turnuvası, Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Antalya Golf Kulübü’nde yapıldı. Bir gün süren turnuvaya Taurus Golf Kulübü oyuncuları katıldı.

Turnuvada A kategorisinde Ahmet Çağıl birinci olurken, Ercan Çek ikinci, Selim Coşkunkan ise üçüncü oldu. B kategorisinde Kristina Özsoy birinciliği, Süleyman Akay ikinciliği, Birol Uygurlu üçüncülüğü elde etti. Gros kategorisinde ise Recep Turan, Longest Drive kategorisinde de Şehmuz Işık birinci oldu. Dereceye girenlere günün anısına çeşitli hediyeler verildi.

Taurus Golf Kulübü Başkanı Recep Turan, "Mahmud Var anısına bu yıl 3'üncüsünü düzenlediğimiz bu turnuvada her zaman olduğu gibi bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyoruz. Turnuvanın gelirini diyabet hastası bir çocuğa bağışlayacağız" dedi.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^